MAGNESY

EKSPRESOWY DRUK WIELKOFORMATOWY W 24H
Drukarnia - Auto Magnesy, Naklejki Magnetyczne

Naklejki magnetyczne – inaczej auto-magnesy – to specjalna folia o grubości 0,4 lub 0,7 mm o silnym namagnesowaniu, na którą aplikujemy pełnokolorowy foto nadruk eco-solwentowy zabezpieczonym laminatem (można zrezygnować z laminatu jeśli magnes ma być na krótki okres – będzie taniej).

Naklejki magnetyczne sprawdzają się kiedy chcemy prywatny samochód przeznaczyć do celów służbowych, a na weekend czy po pracy zdjąć reklamy z pojazdu. Umożliwiają użycie tego samego pojazdu do różnych zadań (np. ten sam pojazd w jednym tygodniu reprezentuje jedną markę, a w drugim tygodniu inną).

Folia magnetyczna ma także zastosowanie jako foto naklejki na lodówkę czy inną metalową powierzchnię.

Oferujemy druk na folii magnetycznej z roli 100 cm szerokości (np. 300×100 cm) – inne firmy oferują rolki 60 cm.

NOWOŚĆ: Wycinamy magnesy po obrysie ploterem tablicowym 180×90 cm (takim jak na filmie poniżej tylko większym!) np. elipsa do 175×85 cm czy koło o średnicy do 85 cm! Możliwe dowolne kształty (np. dom, pojazd, postać…).

Naklejki magentyczne są w pierwszej trójce naszych najważniejszych produktów – stanowią znaczną część naszej produkcji. Nie zamawiaj u pośredników tylko u bezpośredniego producenta – lidera rynku magnesów!

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Druku – organizacji zrzeszającej liderów szeroko rozumianej branży reklamy i druku!