O NAS

O DRUKARNI INTERNETOWEJ
Drukarnia Wielkoformatowa Internetowa Lublin

Drukarnia internetowa 24DRUK.PL oferuje ekspresowy druk wielkoformatowy oraz druk offsetowy w kilka dni, a także nadruki CD i DVD oraz gadżety firmowe.

Jedna z pierwszych drukarni internetowych w Polsce (od roku 2008 pod marką ew24.pl) – W branży reklamy i druku od roku 1999. Mamy na koncie wiele tysięcy zrealizowanych zamówień i setki powracających Klientów z całej Polski i wielu krajów Europy!

Zamówienia przez stronę naszej drukarni internetowej mogą Państwo składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zrealizowane wydruki wysyłamy kurierem na całą Polskę (24h).

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Druku – organizacji zrzeszającej tylko około 80 liderów szeroko rozumianej branży reklamy i druku!

Od lutego 2018 zapraszamy do nowego Biura Obsługi Kontrahenta w Lublinie przy ul. Juranda 7 (pon.-pt. 9:00-17:00). W nowej lokalizacji mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki oraz ogromny bezpłatny parking Centrum Handlowego Tomasza Zana E.Leclerc.

W roku 2020 planujemy przeprowadzkę z wynajmowanego budynku przy ul. Juranda do własnej nowopowstającej hali przy ul. Zadębie w Lublinie – o dokładnej dacie będziemy informowali na bieżąco.

Drukarnia Wielkoformatowa Internetowa Lublin